Ja o mnie

Magdalena Białecka

No, właśnie, jestem starą Smoczycą, która zjadła zęby na pisaniu. Od 19 lat pożeram ludzkie życia i opisuję je w "Sensie", "Zwierciadle" i winnych tytułach. Albo w moich książkach. Od 12 lat uczę tego innych. Od 3 lat robię to online.

Uczę latania i pisania zaklęć, jak na Smoczycę przystało. A więc tego, jak pisać lekko i skutecznie. Tak, żeby inni chcieli, chcieli i chcieli więcej.

Uczę różnych form potrzebnych w biznesie online - postów, artykułów, tekstu "o mnie", oferty, landingu, newslettera... Biorę na ruszt pojedyńczo albo małą grupkę do pieca. I zapewniam podróż na drugą stronę, gdzie nie ma krytyków, blokad, trudności. Jest tylko lekkość i latanie.

Bo pod smoczymi łuskami skrywam wielkie, łagodne serce. Wierzę, że każdy z nas jest niepowtarzalny. I każdy głos jest wyjątkowy. I nikt nie napisze tego tak, jak Ty. Więc będę dmuchać gorącym oddechem w Twoje skrzydła, dopóki tchu mi nie zabraknie. Bo wiem, że też potrafisz latać.

Teraz zbieram 5-osobową grupę Odważnych i Niepewnych do pracy nad skutecznym pisaniem na Facebooku. W ramach programu PISZ DO SWOICH ODBIORCÓW NA FB stworzymy najlepszy dla Ciebie sposób komunikowania się na FB i dopracujemy 5 wzorcowych postów. Zaprowadzę Cię tam, gdzie słowa będą pracować dla Ciebie. Tak, jak pracują już dla mnie. Przekonaj się sama i zajrzyj do mojej pieczary:

 www.magdalenabialecka.pl

Inni o mnie

Agata Wojcik, właścicielka firmy

Kilka artykułów zlecałam do napisania, ale zawsze przerabiałam połowę, bo w głowie siedziały pewne wątki, których copywriterzy nie uwzględnili. Więc pieniądz był wydany, a jednocześnie musiałam poświęcić niemało czasu na naniesienie poprawek.

Obecnie, po pracy z Magdą, mogę powiedzieć, że tu pieniądze zostały dobrze wydane. Kurs pomógł mi się 'otworzyć na pisanie', pokazać że tez umiem pisać, a nawet obudzić reporterski charakter, który być może uda się wykorzystać. 

Teraz wiem, jak konstruować artykuł by był przeczytany w całości przez odbiorcę. I mam nadzieję, że kolejne artykuły będą przynajmniej tak dobre, jak ten pisany podczas kursu.

Anna Kuszewska-Sprawka, trenerka uważności

Dzięki Magdzie uwierzyłam w siebie i znalazłam swój sposób pisania, który jest zgodny ze mną. Poznałam także konkretne narzędzia, które umożliwią mi tworzenie kolejnych tekstów. Magda oferuje bardzo indywidualne wsparcie, prowadzi za rękę i pokazuje, co już jest dobre, a co można ulepszyć. 

Wcześniej samej bardzo ciężko byłoby mi osiągnąć taki efekt. A teraz mam już też narzędzia i techniki, które będą dla mnie wsparciem w pisaniu kolejnych tekstów, dlatego zdecydowanie polecam pracę z Magdą!

Danuta Fiksak, copywriter

Od jakiegoś czasu rozglądałam się za mentorem. Borykałam się z pewnym uczuciem, że moje teksty nie są wystarczająco dobre. Że nie są pisane w moim stylu. Że czegoś im naprawdę brakuje. 

Dzięki Magdzie otworzyłam się na swój unikalny styl, ale również uwierzyłam, że mogę stworzyć teksty z metaforą. 
Dla mnie Magda jest inspirującą piszącą nauczycielką, która wyciągnęła z mojego stylu wszystko, co najlepsze. 

Jeśli miałabym w jednym zdaniu powiedzieć, co wyciągnęłam z pracy z Magdą, to brzmiałoby ono tak: Czuje się jakbym dostała w prezencie 18 lat doświadczenia Magdy i (co najważniejsze dla mnie) przekazane w prosty i zrozumiały sposób.

Chcesz odnaleźć najlepszy sposób na komunikowanie się ze swoimi Odbiorcami? Chcesz pisać tak, żeby ich angażować? Chcesz, żeby Twoje pisanie z czasem przemieniało ich w Twoich Klientów?  Na początek przeczytaj ten pdf i checklistę i zrób pierwszy krok w stronę skutecznego pisania. 

 

A później zaproszę Cię do pracy ze mną w 5-osobowej grupie w programie PISZ DO SWOICH ODBIORCÓW NA FB. W ramach niego stworzymy najlepszy dla Ciebie sposób komunikowania się na FB i dopracujmey 5 wzorcowych postów. 

.